Vedení účetnictví a daňové evidence

pro právnické a fyzické osoby

Zpracování daňových přiznání

pro právnické a fyzické osoby

Mzdová a personální agenda

pro právnické a fyzické osoby

Daňové poradenství

pro právnické a fyzické osoby

Profil

Naše firma vznikla již v roce 1990 a od roku 1992 nás najdete stále na stejném místě v historické části města Pardubic, v ulici Svaté Anežky České 32.

Od vzniku naší firmy se specializujeme na vedení účetnictví, daňovou evidenci, mzdovou a personální agendu, daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, podkladů pro banky a další ekonomickou činnost. Naší klientelou jsou právnické i fyzické osoby (malé i střední firmy), ale i firmy se zahraniční majetkovou účastí, které podnikají ve stavebnictví, výrobě, ale i poskytují široký sortiment služeb.

Při řešení otázek spojených s právní legislativou spolupracujeme s právníky, kteří Vám v případě Vašeho zájmu mohou i odborně poradit. Dále spolupracujeme i s kolegy daňovými poradci a auditory.

Naše služby poskytujeme na základě smlouvy a samozřejmě máme uzavřeny i odpovídající pojistné smlouvy ke krytí případných rizik spojených s předmětem naší činnosti. V případě, že budete chtít využít našich služeb, kontaktujte nás. Jménem našich zaměstnanců a spolupracovníků se na Vás těší
Ing. Jaroslav Vojtěch
daňový poradce ev. č. 1030
člen Komory daňových poradců ČR

Benefity zaměstnanců od 1.ledna 2024

Metodická informace GFŘ

Cestovní náhrady 2024

Vyhláška č.398/2023 Sb.

GDPR v naší kanceláři

Informace o implementaci nařízení Evropského parlamentu a Rady EU do činnosti naší kanceláře

(c) 2008 Ing. Jaroslav Vojtěch - všechna práva vyhrazena.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.
Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.